Ad

Psikoloji ve Eğitim Seminerleri

Bu sene, Pavlov’s Partner, üniversite öğrencileriyle seminerlerde buluştu.

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi – Psikoloji Kulübü – Freud’dan Yalom’a İnsan Ruhu

27 Kasım’da Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji Kulübü öğrencilerine terapi ve terapist olma süreçlerine dair Freud’dan Yalom’a İnsan Ruhu başlığı altında bir seminer verdim. Çok değerli üniversite rektörü Musa Duman ve psikoloji departmanı hocaları Gaye Saltukoğlu ve Güler Dinçel’in de katıldığı seminerde farklı psikoterapi dalları hakkında bilgilendirme ve psikoterapi yaklaşımlarının Freud’dan zamanımıza nasıl bir dönüşüm geçirdiğine dair bir anlatım yaptım.

Seminer’in resimlerine ulaşmak için: FSM Semineri Resimler

 

 

 

 

 

 

Psikoloji ve Eğitim Seminerleri9 Aralık 2013’te ise Fatih Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nün davetlisi olarak Girişimciliğin Psikolojisi ve Kendini Dinleme Sanatı üzerine sertifikalı bir eğitim verdim. Eğitimde ABD ve Türkiye’deki girişimcilik yapıları arasındaki farklar, girişimcilerin kişilik profilleri ile ilgili bilgiler ve de girişimcilerin istediklerini başarması için üzerine çalışması gereken noktalar hakkında bir anlatım yaptım. Türkiye’nin en aktif kulüplerinden biri olan Fatih GGK‘nın konuğu olmak onur vericiydi.

Verdiğim Psikoloji ve Eğitim Seminerleri hakkında detaylı bilgi almak için: canan.altindas@pavlovspartner.com‘a e-posta atabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to Top ↑
 • Bizi Takip Edin!

  E-mail10k
  Facebook
  Google+1k
  http://pavlovspartner.com/psikoloji-ve-egitim-seminerleri/">
  YouTube536
 • Facebook

 • Bize ulaşmak için resme tıklayınız.

  Psikolojik Danışmanlık için Arayın.

  Çocuğunuz veya kendiniz için psikoterapi, WISC-R ve WISC-IV testleri veya yurtdışı eğitim danışmanlığı randevu talebinizi ve sorularınızı bize ulaştırmak için resme tıklayın.

 • Instagram’da Bizi Takip Edin!

 • Twitter’da Takip Edin!

 • Son Yorumlar

  • Yükleniyor...
 • Bumerang

  Bumerang - Yazarkafe