Access MBA Birebir MBA Etkinliği

Çocuğum okula gitmek istemiyor.
“Çocuğum okula gitmek istemiyor!” İlkokula Yeni Başlayan Çocuklarda Okul Kaygısı
11 Ekim 2015
Çocukların Oyun Türleri Nelerdir?
Çocuklar Neden Oyun Oynar? 8 Çeşit Çocuk Oyunu
23 Ekim 2015

Access MBA Birebir MBA Etkinliği

Access MBA Etkinliği

 

Avrupa ve Amerika’nın önde gelen MBA programlarının temsilcileriyle tanışın!

Access MBA Birebir MBA Etkinliği, İstanbul, 18 Kasım.

Dünyanın en iyi İşletme Okulları ile görüşün ve üst düzey bir MBA ile maaşınızı ikiye katlayın! Bire bir toplantılar ve çalıştaylar, panel konuşmaları, bireysel MBA danışmanlığı ve GMAT tavsiyeleri.

1,2 milyon doları aşan burs fırsatları. Yerler sınırlıdır.

Katılan bazı okullarımız: INSEAD, Bentley, ESSEC,  IE,  Manchester Business School, IESE, Babson, HULT, Esade, SDA Bocconi, EADA, Antwerp, Kedge, West Virginia University…

BURADAN KAYDOLUN >> http://www.accessmba.com/istanbul-mixed-tr/index.html?ui=0WZ6HJ1444923441 ve Avrupa’da bulunan seçeceğiniz bir üniversiteye kampüs gezisi kazanın.

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial