Video Soru-Cevap: Amerika’da Eğitim

Paylaş

 

Pavlov’s Partner yeni bir uygulama başlattı! Her Perşembe, bir kişinin yorumlara bıraktığı bir soru Pavlov’s Partner youtube sayfasında videodan canlı olarak Pavlov’s Partner kurucusu ve yurtdışı eğitim danışmanı Ayşe Canan Altındaş tarafından yanıtlanacak.

Bu haftanın sorusu Batuhan adlı bir ziyaretçimizden:

“Merhaba Canan Hanım,
Öncelikle yazılarınızı beğeniyor ve takip ediyorum. Ben İngilizce işletme okuyorum 2. sınıf öğrencisiyim. Ben hangi yöne gitsem seçsem bilemedim. Finans alanına mı yoksa satış pazarlama alanına mı? Bir de yurtdışında Master yapmak istiyorum işletmenin üstüne. Ne okursam bi adım önde olurum? Sizce İngiltere de mi Master yapmak daha iyi yoksa Amerika’da mı? Çünkü hep duyuyorum ve araştırıyorum, Amerika’da bilim mühendislik ve tıp bölümleri daha iyi, İngiltere ise işletme ekonomi gibi bölümlerin Masterları daha iyi.. İleride de yabancı bi ülkede hem yaşıyıp hem çalışmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim….”

Sorunun cevabını üstteki videoda bulabilirsiniz. Videoda da belirttiğimiz gibi, Amerika’da Eğitim, Kariyer ve Psikoloji ile ilgili sorusunu yazan kişilerden birine her Perşembe video aracılığıyla cevap vereceğiz.

Sağlıcakla kalın,

Ayşe Canan Altındaş

 

Facebook Yorumları
Paylaş

Yorum Yazın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Mobile Sliding Menu

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial