Psikolojik Danışmanlık ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Paylaş

Bize doğrudan, 0535 899  7121’i arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Nişantaşı’ndaki ofisimizde psikolojik danışmanlık, yurtdışı eğitim danışmanlığı, WISC-R değerlendirmesi veya WISC-R yorumlaması talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurup, ‘Gönder’e basınız. Formunuzu doldurduktan kısa bir süre sonra, ilgili kişi sizinle irtibata geçecektir. Formun hemen altında danışmanlık tipleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

*Doldurduğunuz form, hiçbir şekilde sitede yayınlanmayacak, e-posta aracılığıyla ilgili kişiye ulaşacaktır.

Psikolojik Danışmanlık Talebi

Psikolojik Danışmanlık tipleri hakkında bilgilendirme:

Psikolojik Danışmanlık - Çocukla Oyun Terapisi

 Çocuklarla oyun terapisi: 

4-12 yaşları arasında, okul öncesi veya okul çağında, davranış problemleri veya duygusal zorluklar yaşayan çocuklar için oyun bazlı, seanslara anne ve babanın da katılabileeği, genellikle uzun dönemli bir çalışmadır. Eğer ilgileniyorsanız lütfen alttaki formda ‘Çocukla Oyun Terapisi’ şıkkını seçiniz.

 

Psikolojik Danışmanlık: Ergen Terapisi

Ergenlerle psikoterapi: 

12-17 yaş arasındaki gençlerin okul, duygusal ve sosyal yaşam veya aileleriyle ilgili yaşadığı zorlukların işlenebileceği, konuşmaya dayalı kısa veya uzun dönemli çalışmadır. Eğer ilgileniyorsanız lütfen alttaki formda ‘Ergen Terapisi’ şıkkını seçiniz.

 

Psikolojik Danışmanlık - Genç Yetişkin Terapisi

Genç yetişkin terapisi: 

18-30 yaşları arasında, üniversiteye yeni başlamış veya yeni bitirmiş, ya da iş hayatında henüz kariyerinin ilk basamaklarında olan genç yetişkinler için psikodinamik ve konuşmaya dayalı terapi yaklaşımıdır. Eğer ilgileniyorsanız lütfen alttaki formda ‘Genç Yetişkin Terapisi’ şıkkını seçiniz.

 

Psikolojik Danışmanlık - WISC-R Değerlendirmesi

WISC-R Değerlendirmesi:


6-16 yaş arasındaki çocukların zeka seviyesini ölçmek için uygulanan testtir. Daha fazla bilgi almak için, linkteki yazıları okuyabilirsiniz: WISC-R Zeka Testi, Sözel Bölüm ve WISC-R Zeka Testi, Performans Bölümü.  Eğer ilgileniyorsanız lütfen alttaki formda ‘WISC-R Değerlendirmesi’ şıkkını seçiniz.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hakkında bilgilendirme:

Amerika, İngiltere veya Kanada’da lisans, yüksek lisans (Master ve MBA) ve yaz okulu programlarına başvuru süreci öncesi bilgilenme, veya başvuru süresince yardım almak için yurtdışı eğitim danışmanlığı randevusu alınabilir. Yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için: Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hakkında Bilgi

 

Paylaş

10 YorumOn Psikolojik Danışmanlık ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yorum Yazın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Mobile Sliding Menu

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial