Aytuğ Turanlıoğlu Referans

Batu El
Batu El Referans
26 Mayıs 2018
Gizem Duran - MBA Başvuru Süreci
Gizem Duran Referans
27 Mart 2019

Aytuğ Turanlıoğlu Referans

Aytuğ Turanlıoğlu Foto

İsim: Aytuğ Turanlıoğlu, Mezun olduğu okul: Robert Kolej, Kabul aldığı okul: New York Univesity Economics and Math Joint Major Program

“Bu üniversite başvuru süreci boyunca Canan Abla ile çalışmak üzerimdeki baskının azalmasında çok yardımcı oldu, attığım her adımı danışma şansım olduğu için süreç boyunca acaba doğru mu yapıyorum diye düşünmek zorunda kalmadım. Sene başında New York University’den burs alamayacağım düşüncesi ile başvurmamayı planlıyordum. Canan Abla bana araştırmamı, bana uygun bir yer olduğunu söylediğinde nasıl olsa burs alamam ama bakayım diye araştırdım, okulu kendime çok uygun bulunca başvurmaya karar verdim. Canan Abla’nın büyük yardımıyla hazırladığım essaylerim ve diğer dökümanlarım ile başvurumu yaparak seneye NYU’ya burslu gitme şansı elde ettim. Canan Abla önyargım yüzünden hayalimdeki okulu denememe hatasından beni döndürerek başvuru sürecinde en çok ihtiyacım olan yardımı yapmış oldu.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial