Ege Çavuşoğlu Referans

Sedef Tahtasakal MBA
Sedef Tahtasakal Referans
14 Mayıs 2018
Vildan Cevahir
Vildan Cevahir Referans
21 Mayıs 2018

Ege Çavuşoğlu Referans

Ege Çavuşoğlu - Robert Kolej
İsim: Ege Çavuşoğlu, Eğitim geçmişi: Robert Kolej, Kabul aldığı okul: Washington University in St. Louis (%100 Burs + Diğer Masraflar), Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
“Lisans eğitimi için mühendislik okumayı düşünen biri olarak Amerika başvuru sürecinin beni en çok tedirgin eden kısmı “personal essay” denilen ve kendini ifade etmek için adaya verilen neredeyse tek şans olan yazı yazma bölümleriydi. CV’deki yaptıklarımı, aklımdaki düşünceleri ve ileride yapmak istediklerimi anlattığımda hem bana yol göstererek yardımcı olması, hem de oluşan bu düşünceleri yazıya dökmekte ustalığı ile Canan Abla bana çok yardımcı oldu. Başvurunun yanı sıra benimle benzer bir geçmişi olması bana yol göstermesinde gerçekçi ve doğru adımlar atmamıza olanak sağladı. Kendimi tanımak ve üniversitede yapmak istediğim şeyler konusunda onun deneyimlerinden faydalanmak bu sürecin rahat geçmesi için çok önemliydi. Teşekkür ederim!”
Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial