Emine Özge Yıldırım Referans

Funda Özge Şahin
Funda Özge Şahin Referans
04 Eylül 2017
Serra Aşkın - Amerika'da Mimarlık Programları
Serra Aşkın Referans
04 Eylül 2017

Emine Özge Yıldırım Referans

Emine Özge Yıldırım Referans

İsim: Emine Özge Yıldırım

Mezun olduğu okullar: Samanyolu Gülbahar Anadolu Lisesi, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kabul aldığı okullar: Georgetown University, George Washington University, University of Southern California, Yeshiva University (LL.M Programları)

LL.M başvuruları oldukça yorucu ve kafa karıştırıcı bir süreç. Diğer master programlarının başvuruları gibi sınav sonuçlarına dayalı bir süreç olmadığından başvuru yazınız ve özgeçmişiniz belirleyici faktörler oluyor. Bu süreçte sizi anlayan ve kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenize yardımcı olabilecek bir danışman ile çalışmazsanız pek olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. İşte, Canan Hanım tam bu noktada tüm özverisiyle benim en iyi versiyonumu ortaya koyabilmemi ve başvurumu komitenin ilgisini çekebilecek bir hale getirmemi sağladı. Bir psikolog olarak, gireceğim dil sınavı öncesinde beni sakinleştirerek ve cesatlendirerek hiç ummadığım kadar yüksek bir puan almama katkısı oldu. Siz de LL.M. başvurusu konusunda iyi bir danışmana ihtiyaç duyuyorsanız Canan Hanım’la çalışmanızı kesinlikle öneririm.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial