Funda Özge Şahin Referans

Gökçe İçmez Fotoğraf
Gökçe İçmez Referans
04 Eylül 2017
Emine Özge Yıldırım Referans
Emine Özge Yıldırım Referans
04 Eylül 2017

Funda Özge Şahin Referans

Funda Özge Şahin

İsim: Funda Özge Şahin

Mezun olduğu okullar: Mersin Fen Lisesi, Ortadoğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Kabul aldığı okullar: University of Michigan – Ross School of Business (Burslu), University of Virginia – Darden School of Business (Burslu), University of Texas Austin – McCombs School of Business (Burslu) (MBA Programları)

MBA başvuruları oldukça uzun soluklu ve dikkatle yönetilmesi gereken bir süreç. Danışman-danışan ilişkisi de buradaki sonucun başarısını etkileyen en önemli kriterlerin başında geliyor. Ne mutlu bana ki, süreç başlamadan önce Canan Hanım’la yaptığımız telefon görüşmesi sırasında doğru danışmanı bulduğumu anladım. Çalışmamız süresince Canan Hanım farklı niteliklerini kullanarak bu stresli süreci benim icin çok eğlenceli, kendimi ve hedeflerimi yeniden keşfettiğim bir dönem haline dönüştürdü. Birden fazla okula başvururken, detaylarda kaybolmak çok kolay ancak Canan Hanim uzmanlığı ve verdiği güvenle doğru zamanda, doğru noktaya odaklanmamı sağladı. Tüm süreç boyunca, özellikle de mülakat hazırlığı süresince, psikolog kimliği ile beni her zaman motive ederek stresi çok daha iyi yönetmeme yardımcı oldu. Geriye dönüp baktığımda hem okulları ne kadar doğru seçtiğimizi, hem de AdCom’lara kendimi ne kadar doğru yansıttığımızı daha iyi anlıyorum. Canan Hanım AdCom’ların ne aradığını çok iyi biliyor ve essaylerin net ve hedefe uygun olmasını sağlıyor. Zaman geçtikçe sizi sizden daha iyi anlayan, gerektiğinde danışman, gerektiğinde psikolog, gerektiğinde kariyer koçu olarak danışanlarını yönlendiren Canan Hanım işini tutkuyla yapan, gerçekten çok özel biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum ve MBA başvurusu yapacak herkese Canan Hanım ile çalışmasını tavsiye ederim.

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial