Öykü Arda Referans

Serra Aşkın - Amerika'da Mimarlık Programları
Serra Aşkın Referans
04 Eylül 2017
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Referansları
Erdem Eray Referans
04 Eylül 2017

Öykü Arda Referans

Öykü Arda - NYIT Referans

İsim: Öykü Arda

Mezun olduğu okullar: Sarıyer Doğa Koleji, Bahçeşehir Üniversitesi

Kabul aldığı okullar: New York Institute of Technology (MS in Environmental Technology and Sustainability) & City University of New York (MS in Sustainability)

Master başvurusu yapmaya karar verdikten sonra, Canan Hanım gibi iyi bir danışmandan destek almam bu zor süreci hem profesyonel hem de kişisel anlamda çok başarılı bir şekilde yönetmemi sağladı. Özellikle bir mimarlık öğrencisi olarak mimarlık vb sanatsal geçmiş isteyen bölümlere başvurmanın zorluğunu okuyanlar bilirler, çalışmalarınızı bir araya getirip bir portfolio oluşturduktan sonra bile bir anda her bir projenize geri dönüp eklemeler yapmak ve değiştirmek istersiniz, kendinize güvenseniz mi bilemezsiniz.  Ben tam da bu ikilemleri yaşarken ihtiyacım olan desteği Canan Hanım’dan aldım. Daha sonrasında da birlikte hedeflerimi ve okulları belirleyerek, programlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ettik. Canan Hanım okullari çok iyi biliyor, essay, CV hazırlama konularında çok bilgili. Tüm bunlar birleşince doğru kararı vermek ve başarılı sonuçlar almak çok daha kolay oluyor. Kariyer planı yapmak isteyen her kişinin Canan Hanım’dan danışmanlık desteği almasını gözüm kapalı öneririm ve kendisine, bana olan tüm desteği için teşekkür ederim.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial