Sedef Tahtasakal Referans

Melike Dertli, Boğaziçi Üniversitesi, Duke University
Melike Dertli Referans
26 Nisan 2018
Ege Çavuşoğlu - Robert Kolej
Ege Çavuşoğlu Referans
16 Mayıs 2018

Sedef Tahtasakal Referans

Sedef Tahtasakal MBA

İsim: Sedef Tahtasakal, Eğitim Geçmişi: Robert Kolej, Sabancı Üniversitesi, Kabul Aldığı Okul ve Şirket: Cornell Johnson MBA’18, McKinsey & Company.

“MBA’imi tamamlamama çok kısa bir süre kalmışken, Canan’ın başvuru sürecindeki yönlendirmesinin değerini daha iyi anlıyorum. Canan sürece başlarken öncelikle danışanını anlamaya vakit ayırıyor; programlar hakkındaki kapsamlı bilgisi sayesinde benim hedeflerim ve beklentilerimle uyuşan programı seçmeme destek oldu. Okullara başvururken her okulun kültürüne ve beklentilerine göre başvurumu şekillendirmede güçlü ve zayıf yanlarımı nasıl kullanabileceğimi anlamama yardımcı oldu. Canan’ın bu konuda özellikle çok başarılı olmasını psikoloji eğitimi olmasına bağlıyorum; her konuşmamızda kendimle ilgili daha bilinçli olmamı sağladığı gibi bu zor süreçte sırtımı rahatlıkla yaslayabileceğim, güvendiğim bir arkadaş oldu. Canan’ın danışmanlığı sayesinde benim beklentilerimi karşılayan ve hedeflerime bir adım daha yaklaşmamı sağlayan, aynı zamanda benim karakterime uyan bir okulda muhteşem bir iki yıl geçirdim. Kendisine bu süreçte bana sağladığı destek için teşekkür eder, MBA sürecinde danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ederim.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial