Selim Demirci Referans

Utku Önsipahioğlu
Utku Önsipahioğlu Referans
04 Eylül 2017
Sedef-Ozoguz
Sedef Özoğuz Referans
04 Eylül 2017

Selim Demirci Referans

Selim Demirci

İsim: Selim Demirci

Mezun olduğu okullar: Koç Lisesi, Koç Üniversitesi

Kabul aldığı okul: London Business School, Masters in Management

“Üniversitemin son senesinde gitmeye karar verdiğim Master programları için Canan Hanım’dan destek aldım. Beraber çalışmaya başladığımızda hangi okulda ne okumak istediğim konusunda emin degildim. Canan Hanım’la yaptığımız haftalık toplantılarda beraber belirlediğimiz hedefler doğrultusunda şu anda üniversite sonrası için en doğru kararı verdiğimi hissediyorum. Canan Hanım başvuru sürecinde A’dan Z’ye her türlü soruma ve sorunuma çözüm bulmaya çalışmak bir yana, bu süreçte ihtiyacim olan moral desteğini de bana verdi.
Gelen kabullerden sonra yapmam gereken üniversite tercihi için ise detaylı karşılaştırmalar sonucunda, şu anda kariyerimi en olumlu etkileyecek okula karar vermeme yardımcı oldu.
Canan Hanım, üniversite ve Master başvuru süreci için herkese gözüm kapalı önereceğim bir danışman.”
Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial