Serra Aşkın Referans

Emine Özge Yıldırım Referans
Emine Özge Yıldırım Referans
04 Eylül 2017
Öykü Arda - NYIT Referans
Öykü Arda Referans
04 Eylül 2017

Serra Aşkın Referans

Serra Aşkın - Amerika'da Mimarlık Programları

İsim: Serra Aşkın

Mezun olduğu okullar: Üsküdar Amerikan Lisesi, İstanbul Teknik Üniversitesi

Kabul aldığı okullar: Parson’s – The New School of Design (burslu), University College London (UCL), Architectural Association (Mimarlık Programları)

Yurtdışı yüksek lisans başvurularının ne kadar yorucu ve kafa karıştırıcı olduğunu bildiğimden, bu sürece Canan’ın deneyimi ile atılmak benim için işi en baştan çok kolaylaştırdı. Ben daha tam olarak ne istediğimi bilmezken, Canan doğru sorular ve ufak yönlendirmelerle kafamdaki bulanıklığı ortadan kaldırmama yardımcı olup, süreci oldukça sorunsuz ilerletti. Kurumların başvuruda neler beklediğini çok iyi bilmesi, özellikle niyet mektubu düzenlemesi ve diğer başvuru malzemelerinin hazırlığında oldukça net ve amaca yönelik sonuçlara varmamızı sağladı. Bir mimar olarak, daha çok teorik bölümlere başvurmuş olsam da, kurumun beni en iyi şekilde değerlendirmesi için, kendisinin katkıları ile seçtiğim işlerle portfolyomu tamamlamamın; başvurduğumuz üç okuldan da olumlu yanıt almamızda büyük etkisi olduğundan eminim. Canan’a yardımları ve sürekli desteği için çok teşekkür ederim.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial