Şeyma Cevahir Referans

Sevinç Özçelik
Sevinç Özçelik Referans
04 Eylül 2017
Gökçe İçmez Fotoğraf
Gökçe İçmez Referans
04 Eylül 2017

Şeyma Cevahir Referans

Şeyma Cevahir İnşaat Programı Amerika

İsim: Şeyma Cevahir

Mezun olduğu okullar: İstanbul Teknik Üniversitesi SUNY Çift Diploma İnşaat Mühendisliği

Kabul aldığı okullar: Columbia University GSAPP MS in Real Estate Development, New York University MS in Real Estate Development, Georgetown University Masters in Real Estate, Cass University MSc in Real Estate Investament

Yurt dışı yüksek lisans programlarına başvurmak oldukça zorlu bir süreç. Master icin araştırmalara basladigim ilk zamanlarda kendi basima halledebilecegimi zannediyordum. Fakat işin içine biraz girdikçe o kadar da basit bir süreç olmadığını farkettim. Özellikle birden fazla okula basvuracaksaniz prosedür gittikce zorlasiyor. Çok zaman geçmeden Canan Hanım’la bir görüşme ayarladim. Gerçekten ilk gorüşmeden itibaren size bu süreçte fazlasıyla yardımcı olabileceğinin hissini veriyor. Aynı zamanda realistik kararlar almanız konusunda size yönlendiriyor. Canan Hanım, yurtdışı master programlarının içeriği konusunda da cok bilgili, özellikle de Amerika başvurularında. Personal Statement, CV ya da essay hazırlama konusunda çok başarılı. Başvuru sürecimde her hafta Canan Hanım’la gorüştüm, cok düzenli ve sistematik çalıştık. Bu da Canan Hanım’ın en hoşuma giden yönlerindendi. Canan Hanım’la birlikte toplamda 4 okula başvurdum ve dördünden de kabul aldim. Bu başarı benim olduğu kadar aynı zamanda bana bu süreçte eşlik eden Canan Hanım’ın da başarısı diyebilirim. Bu sürecin stresini minimuma indirmek istiyorsaniz Canan Hanım’ı kesinlikle öneriyorum ve kendisine tüm desteği için çok teşekkür ederim.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial