Utku Önsipahioğlu Referans

Cem Yılmaz Referans
04 Eylül 2017
Selim Demirci
Selim Demirci Referans
04 Eylül 2017

Utku Önsipahioğlu Referans

Utku Önsipahioğlu

İsim: Utku Önsipahioğlu

Mezun olduğu okullar: Robert Kolej, Koç Üniversitesi

Kabul aldığı okul: Chicago Booth School of Business, Full-Time MBA Program

MBA başvurularında en önemli nokta kendinizi çok iyi tanımak ve bunu başvurduğunuz okula en iyi şekilde aktarabilmek. Canan’ı başkalarından ayıran ve böylesine başarılı olmasını sağlayan en önemli etken de işte bu noktada ortaya çıkıyor. Canan, psikoloji backgroundu sayesine çok iyi karakter analizi yaparak hedeflerinizi ve öne çıkan özelliklerinizi anlamanızı ve başvurularınızı okulların beklentilerine göre şekillendirmenizi sağlıyor.

Yurtdışında top-tier MBA programlarına girmek zor olduğu kadar ve stresli de bir süreç. Canan başvuru sürecindeki desteğinin yanı sıra sizi bir psikolojik danışman olarak da dinliyor ve stresli anlarınızda sürece daha sağlıklı bakmanızda size yardımcı oluyor. Stres seviyenizi kontrol edebilmeniz özellikle mülakat aşamasındaki başarınızda kritik bir rol oynuyor. Kendisine hayatımın bu zorlu döneminde bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.”

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial