Mutluluk Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Mutluluk Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Psikolojik Araştırma
17 Eylül 2014
Dünya’nın En İyi Spor Yöneticiliği Programları
12 Ekim 2014

Türkiye’de Psikoloji Okumak

 

Herkese Merhaba,

Uzun süredir ara verdiğimiz Pavlov’s Partner Haftalık Video Serisi’ne bu hafta Büşra isimli ziyaretçimizin sorusunu yanıtlayarak devam ediyoruz.

Büşra’nın sorusu:

“Merhabalar ; Ben 16 yaşındayım ve psikoloji bölümü ile diyetisyenlik mesleği arasında kaldım , Psikologluğun önü ne kadar açık ? mastır yapmadan bir meslek sahibi olabilir miyim? hangi üniversitelerde okursam iş olanağım daha çok olur beni bir aydınlatırsanız çok ama çok sevinirim, Teşekkür ederim…”

Sorunun yanıtını üstteki videoda bulabilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim,

Psk. Ayşe Canan Altındaş

Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial