Bahçeşehir Doğa Koleji: Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu

Bir Toplumsal Travma Olarak Soma
Türkiye’nin Toplumsal Travma ile İmtihanı: Soma’dan Sonra Yas ve İnkar
17 Mayıs 2014
Çocuklar Nerede Uyumalı?
Çocuklar Nerede Uyumalı?
28 Haziran 2014

Bahçeşehir Doğa Koleji: Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu

 

12 Mayıs 2014 Pazartesi günü Ayşe Canan Altındaş, Bahçeşehir Doğa Koleji’nde yurtdışı eğitim danışmanlığı sunumu yaptı. Bu konuşmada yurtdışında okumanın avantajları ve dezavantajlarını, başvuru sürecini, öğrencileri bekleyen gerçekleri ve bir lisans öğrencisi olarak kendi tecrübelerini anlatan Altındaş, Pavlov’s Partner’da bu sunumun slidelarını yurtdışında okumak isteyen, ve süreç hakkında bilgi almak isteyen herkesle paylaşıyor.

Pavlov’s Partner’ın yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri hakkında bilgi almak veya seminer talebinde bulunmak için bilgi@pavlovspartner.com‘a e-posta atabilirsiniz.

  •                Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu 009Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu 011Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu 012Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu 013Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sunumu 015
Facebook Yorumları
Ayşe Canan Altındaş
Ayşe Canan Altındaş
Washington University'de Psikoloji ve Ekonomi lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir süre çalıştım. Bilgi Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı'mı tamamladım. Şu anda İstanbul'daki ofisimizde uzman klinik psikolog olarak ve Amerika'ya üniversite ve yüksek lisans başvurularında 6 senelik tecrübemi kullanarak adaylara profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca Kent Üniversitesi'nde 2018 Bahar Dönemi'nde Gelişim Psikolojisi dersini vermekteyim. Bana ulaşmak için lütfen sitenin sağ üst köşesindeki sosyal medya veya e-mail butonlarından birini kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial