Video Soru-Cevap: Amerika’da Master Yapmak

Paylaş

 

Pavlov’s Partner Video Soru-Cevap’ın 3.sünde Merve Öztürk isimli arkadaşımızın sorusunu cevaplıyoruz. Merve’nin sorusu:

“Sitenizde Amerika’da master yapılabilecek okulları gördüm ve çok hoşuma gitti. Zaten kendi çapında ufak araştırmalar yapıyorum. Fakat internet ortamı takdir edersiniz ki gereksiz ve kirli bir sürü bilgi taşıyor. Hangisinin gerçekten doğru olduğunu bilemiyorum. Sizin bu konuda tecrübeli olduğunuzu gördüm. Bu yüzden danışmak istedim. Yurt dışı için başvuru yapınca ne gibi kriterler göz önüne alınıyor? Hazırlık eğitimim var ama ben bunun yeterli olacağını sanmıyorum bu konuda ne önerirsiniz? Son olarak yurt dışında okul fiyatları bir hayli yüksek, burslu kazanmaktan başka çarem yok bu konuda ne öneriyorsunuz? Şimdiden Teşekkür Ederim…”

Merve’nin sorusunun cevabı, üstteki videoda.

İyi Seyirler…

Facebook Yorumları
Paylaş

1 YorumOn Video Soru-Cevap: Amerika’da Master Yapmak

 • Öncelikle merhaba:)
  Birkac sey danismak istiyorum size izninizle.
  Ben Kırıkkale Fen Lisesi’nde 10. sinif okuyorum su an. Fakat en bastan bu okula gelmek istemedim, sayisal egitim gormeye cok uzagim. Sayisal zeka yonunden de kendimi cok eksik hissediyorum özellikle de okulumdaki arkadaslarimdan.
  Yabanci dil ve psikoloji ilgi alanlarim arasinda bulunuyor. Fakat su an turkce-matematik veya dil egitimi almadigim icin bu alanlarda basarili olabilir miyim bilmiyorum.
  Su an bir karar verip 11. siniftan itibaren kendimi sozel hazirlamaya baslayacagim.
  Sizden fikir almak istiyorum, yakin cevremde psikoloji alaninda profesyonel biri olmadigindan tam anlamiyla ortada kaldim diyebilirim, lutfen yardimci olun

Yorum Yazın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Mobile Sliding Menu

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial