Lisans ve Yüksek Lisans Başvuruları’nda 9 Senelik Tecrübe

Paylaş
  • Pavlov’s Partner 2012 senesinde, 1 senelik yurtdışı bağlantılı bir iş tecrübesi sonrasında kuruldu.
  • Bu alanda profesyonel olarak çalışmaya başladığımız 9 sene içerisinde, hem danışan portföyümüz hem de uzmanlaştığımız başvuru alanları genişledi.
  • İlk raddede, Amerika’ya Master ve MBA alanında başvurularımız ağırlıklıyken, son 3 sene içerisinde, lisans programlarına da burslu ve burssuz yerleştirdiğimiz öğrencilerimizle çalışma alanımızı genişletmiş olduk.
  • Bu 9 senelik tecrübe içerisinde, danışanlarımızı daha derinlikli tanıyarak, yurtdışındaki eğitim kurumlarının aradığı, çok yönlü, içgörülü, yeniliğe açık ve inisiyatif alabilen gençleri okullara başvuru essaylerinde ve referanslarında tanıttık.
  • Amerika’da ve İngiltere’de üniversitelere başvuru programları için tercihen 10. sınıfın 2. döneminden itibaren öğrencilerle bizlerle çalışmaya başlıyor, böylece onları alacakları dersler, yaz okulları ve stajlar hakkında da yönlendirerek, 12. sınıfta iyi anlatabilecekleri ve özümsenmiş hikayelerle donatmış oluyoruz.
  • Amerika ve İngiltere’de MBA ve Master programları için ise, Big 3 diye tabir edilen, McKinsey & Company, Boston Consulting Group ve Bain & Company; Bulge-Bracket diye tabir edilen finansal kuruluşlar ve öncü FMCG şirketlerinde çalışan ve genelde M7, yani, aralarında Harvard Business School, UPenn Wharton ve University of Chicago Booth School of Business gibi programların yer aldığı elit işletme programlarını hedefleyen danışanlarla çalışıyoruz.
Facebook Yorumları
Paylaş

Yorum Yazın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Mobile Sliding Menu

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial